Drewniany świecznik ozdobiony grzybami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Kochasz naturalne połączenie kolorów?

Magią ręcznie robionych ozdób jest to, że wystarczy je postawić i już pięknie wyglądają. W tym przypadku unikalność łączy się też z użytkowością. Możesz ozdobić nim swoją pracownię, zapalić świecę i cieszyć się ozdobą.

 

200 

Na stanie

Drewniany świecznik ozdobiony grzybami (Unique Fantasy Objects)
Drewniany świecznik ozdobiony grzybami

200 

Drewniany świecznik ozdobiony rzeźbami grzybów.

Jeśli szukasz dekoracji, do rustykalnych lub boho pomieszczeń, to ten ręcznie robiony świecznik będzie idealny. Podaruj sobie lub bliskim niecodzienny prezent, który zapadnie w pamięci każdemu.

Uwielbiam połączenie brązu i zieleni, drzew i roślin. Wiedziałam, że tworząc ten świecznik, będę chciała uzyskać podobne połączenie kolorystyczne. Mam nadzieję, że i tobie spodoba się połączenie jakie uzyskałam przy tej unikalnej ozdobie.

Farby, których używam nie są magiczne.

Baza świecznika powstała z gałęzi drzewa. W środku wywiercony został otwór, do którego można wkładać małe świeczki. Grzyby własnoręcznie wyrzeźbiłam i pomalowałam farbami. Drewno i rzeźby zabezpieczyłam lakierem. Załączam zapachową świeczkę, dopasowaną kolorystycznie do barwy świecznika.

Wymiary

Wysokość: 13 cm
Szerokość (drewno): 11 cm
Waga: 382 g

Z czego zrobiony?

– drewno
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– świeczka zapachowa
– wysuszone naturalne elementy

Aktualnie opisano 120 tys. grzybów, ale eksperci sądzą, że na świecie może być ich niecałe 4 miliony. Większość stanowią grzyby mikroskopijne, które odgrywają ogromną rolę w medycynie i rolnictwie. To właśnie im zawdzięczamy antybiotyki. Niektóre gatunki pleśni wykorzystywane są do produkcji wina i serów. Drożdże wykorzystuje się np. w piekarnictwie.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!