Kategorie: , Tag:

Drewniane pudełko ze świecącymi żółtymi grzybami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Pudełeczko jako prezent, a może pudełeczko na prezent?

Takie pudełko doskonale sprawdzi się zarówno jako gustowna ozdoba, jak i jako schowek na biżuterię lub inne drobne skarby.

 

400 

Na stanie

Drewniane pudełko ze świecącymi żółtymi grzybami (Unique Fantasy Objects)
Drewniane pudełko ze świecącymi żółtymi grzybami

400 

Drewniane pudełko ze świecącymi żółtymi grzybami.

Ręcznie wykonana ozdoba stanowi ciekawy i oryginalny prezent. Co więcej możemy w nim ukryć jakiś drobiazg i zaskoczyć obdarowaną osobę podwójnie. Szczególnie przypadnie on do gustu osobom, które uwielbiają spędzać czas na łonie natury. Jeżeli też lubisz zapuszczać się głęboko w lasy, by podziwiać ukryte w nich urokliwe grzybki, to jest to idealne pudełko dla Ciebie.

Czasem zdarza się, że natrafię w internecie na zdjęcie grzybów o tak intensywnych kolorach, że aż ciężko mi uwierzyć, że są one prawdziwe. Tak było i w przypadku tego grzyba. Niestety w przypadku bardziej “egzotycznych” okazów, czasem ciężko jest znaleźć informacje o nich, dlatego później spędzam godziny na szukaniu i dokształcaniu się.

Jak powstała ta ozdoba?

Drewniane pudełko ozdobiłam kwarcami różowymi i rzeźbami grzybków, które świecą za pomocą lampek LED. Całość ozdobiłam leśną ściółką, następnie wszystko zabezpieczyłam specjalnym lakierem, który chroni farbę przed blaknięciem i zarysowaniami.

Wymiary

Wysokość: 13 cm
Szerokość: 10 cm
Waga: 305 g

Z czego zrobiony?

– drewno
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– wysuszone naturalne elementy
– lampki LED na płaskie baterie CR2032
– kwarc różowy

Mycena leaiana jest grzybem, który można znaleźć w Ameryce Północnej, Nowej Zelandii oraz Australii. Grzyb ten wytwarza pomarańczowy pigment, który ma słabe działanie przeciwbakteryjne i ma wyraźne działanie cytotoksyczne wobec komórek nowotworowych .

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!