Kategoria: Tag:

Buteleczka w kształcie muchomora

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ręcznie robiona buteleczka w kształcie muchomora.

Masz pełno biżuterii i potrzebujesz organizera, który doda charakteru twojemu pomieszczeniu? A może potrzebujesz talerzyka na różne ozdoby? A może po prostu potrzebujesz pięknej, ozdobnej buteleczki? Ta ręcznie robiona ozdoba idealnie się do tego nada. Możesz schować w nim zioła i cieszyć się niecodzienną ozdobą.

180 

Na stanie

Buteleczka w kształcie muchomora (Unique Fantasy Objects)
Buteleczka w kształcie muchomora

180 

Hej ho, hej ho. Na grzyby by się szło.

To piękne pudełko nadaje się na prezent dla każdego miłośnika grzybów. Ręcznie wykonana dekoracja doda koloru i życia każdemu pomieszczeniu. Podaruj ją bliskiej osobie, a na pewno doceni unikalny prezent!

Muchomory są wdzięcznym tematem do tworzenia. Piękne, czerwone łebki wystające wśród zieleni liści i traw, przyciągają wzrok ciekawskich. Te piękne barwy, idealnie ze sobą współgrają.

W hołdzie muchomorom.

Pudełko zostało wycięte z jednego kawałka drewna, w pudełku znajduje się obrotowa pokrywka. W środku pudełka została zrobiona wnęka na biżuterię. Muchomory wyrzeźbiłam własnoręcznie z gliny i pomalowałam farbami, a na podłoże przykleiłam gałązki, kamienie oraz suszony mech. Ma to odwzorować naturalne środowisko grzybków. By zabezpieczyć całą pracę użyłam lakieru artystycznego, dzięki czemu kolory nie będą blaknąć, a czyszczenie ozdoby stanie się dużo łatwiejsze.

Wymiary

Wysokość: 9,5 cm
Szerokość kapelusza: 11,5 cm
Szerokość nogi: 5,5 cm
Waga: 225 g

Z czego zrobiony?

– szklane pudełko
– glina polimerowa
– farby akrylowe

Muchomor czerwony (Amanita muscaria) mimo, że jest grzybem trującym, to jest również najbardziej rozpoznawalnym grzybem na świecie. Występuje w różnych kulturach, bajkach dla dzieci i przesądach. Plemiona syberyjskie oraz Indianie Ameryki Południowej spożywali muchomora czerwonego, żeby wprowadzić się w stan religijnego odurzenia.

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!