Broszka z ważką gadziówką pospolitą

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla chcących zatrzymać kawałek natury dla siebie.

Ta piękna broszka z ważką sprawi przyjemność każdemu, kto interesuje się światem owadów. Jeśli uwielbiasz obserwować te niesamowite owady i chcesz móc cieszyć się ich widokiem na codzień, przyczep tę broszkę do swoich ubrań i ciesz się oryginalną ozdobą.

 

100 

Na stanie

Broszka z ważką gadziówką pospolitą (Unique Fantasy Objects)
Broszka z ważką gadziówką pospolitą

100 

Broszka z ważką gadziówką pospolitą.

Uwielbiasz niecodzienne dodatki, które podkreślą twoją osobowość? Ta ręcznie robiona broszka idealnie się do tego nada. Podaruj ją ukochanej lub zrób sobie prezent, a na pewno osoba obdarowana będzie go wspominać bardzo długo.

Dla mnie, jedną z najlepszych letnich atrakcji są spływy kajakowe po licznych rzekach województwa pomorskiego. Nieodłącznym elementem każdego spływu są wszędobylskie ważki. Często siadają na kajak, a nawet na człowieka i eksponują, swoje niesamowite, błyszczące na słońcu skrzydełka. Dzięki temu wielokrotnie mogłam podziwiać je z bliska i studiować ich budowę i skalę barw.

Owad wygląda jak żywy.

Broszkę wyrzeźbiłam w masie polimerowej. Chciałam jej nadać realistycznego wyglądu, dlatego pomalowałam ją farbami na kolory odpowiadające jej prawdziwemu odpowiednikowi. Dzięki zamocowanemu z tyłu zapięciu ważka wygląda jakby na tobie usiadła. Wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 4,5 cm
Szerokość: 6,5 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 4 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza do broszki

Gadziogłówka pospolita (Gomphus vulgatissimus) występuje w Europie oraz na Syberii. W Polsce jest spotykana na terenie całego kraju, głównie nad wodami płynącymi.

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!