Broszka z rzeźbami polnych kwiatów

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Pole kwiatów, którym możesz cieszyć się cały rok.

Tą piękną broszkę możesz wpiąć w swoje ulubione ubranie się i cieszyć się pięknym wyglądem, przez cały rok. Takiej ozdoby, na pewno nie będzie miał nikt inny!

80 

Na stanie

Piękna broszka z kwiatami polnymi.

Tą piękną broszkę możesz wpiąć w ulubiony sweter, czy marynarkę, będzie wyglądać jak prawdziwe pole kwiatów. To niesamowity prezent dla kogoś, kto uwielbia rośliny. Może wepniesz sobie taką ozdobę idąc do ślubnego kobierca?

Pole pełne kwiatów kojarzy mi się z nadchodzącym latem. Piękne rośliny, wabią nas swoimi zapachami i kolorami. Niestety kwiaty są dosyć delikatne i szybko gubią swoje płatki. Na szczęście ta broszka pozwoli ci cieszyć się tym pięknymi kwiatami, na długie lata.

Pole kwiatów na wyciągnięcie ręki.

Broszka ta została stworzona z modeliny. Na bazie broszki wyrzeźbiłam kwiaty na polu. Następnie pomalowałam ją farbami akrylowymi i zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 5 cm
Szerokość: 3 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 9 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– baza broszki

Kwiaty (flos) pełnią kluczową dla przetrwania roślin funkcję biologiczną, biorąc udział w rozmnażaniu generatywnym. W wyniku zapylenia powstaje z nich owoc, w którym znajdują się nasiona.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Broszka z kwiatami polnymi (Unique Fantasy Objects) (1)
Broszka z rzeźbami polnych kwiatów

Na stanie