Broszka z rzeźbami niebieskich grzybków

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Broszka z pięknymi niebieskimi grzybkami.

Jeśli chcesz dodać swojej odzieży szczyptę magii i oryginalności, to te niebieskie grzyby idealnie się do tego nadadzą. Ta ręcznie robiona broszka będzie pięknie wyglądać na każdym ubraniu, dzięki swoim wyrazistym kolorom. Wepnij je w swój ulubiony sweter czy płaszcz i ciesz się piękną ozdobą.

100 

Na stanie

Broszka z rzeźbami niebieskich grzybków (Unique Fantasy Objects)
Broszka z rzeźbami niebieskich grzybków

100 

Urocze grzybki, który uzupełnią twój styl.

Broszki, które kiedyś były bardzo popularne, znowu wracają do łask. Nic dziwnego, bowiem świetnym elementem każdego ubioru, niezależnie od wieku i stylu. Więc śmiało możesz podarować ją bliskiej osobie, która lubi magiczne i nietypowe ozdoby. Czy znacie kogoś kto na co dzień nosi grzyby? Pewnie nie i dlatego ta broszka, wyróżni twój nietypowy styl.

Pomysł na tę broszkę powstał podczas moich leśnych wędrówek. W lasach jest pełno kolorowych grzybów, które przyciągają nasz wzrok swoimi niesamowitymi kształtami i kolorami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać je jako inspiracja do tworzenia. Dzięki temu możemy cieszyć się ich pięknym wyglądem, bez niszczenia roślinności.

Niewielka rzecz, przygotowana z wielką pieczołowitością.

Grzybek został własnoręcznie wyrzeźbiony z modeliny, a następnie pomalowany farbami, tak by kolorami przypominał prawdziwe grzyby. Grzyb umieszczony jest na bazie broszki, dzięki czemu możesz przypiąć ją gdziekolwiek zechcesz. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6,5 cm
Szerokość: 2 cm
Głębokość: 2,5 cm
Waga: 6 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– baza do broszki

Entoloma hochstetteri, jest pięknym, niebieskim grzybem, występującym w Nowej Zelandii i Indiach. Maorysi nazwali ten grzyb werewere-kokako, ponieważ kolor przypomina im policzki ptaka kōkako (Koralnik modropłatkowy). Ten piękny grzyb był przedstawiony na znaczkach oraz 50 dolarowym banknocie w Nowej Zelandii .

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!