Broszka w kształcie różowo czarnego motyla

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Oryginalna broszka jako idealny dodatek dla ceniących piękno.

Ten różowy motyl swoim pięknem i barwami, może przynieść na twarz obdarowanej osoby duży uśmiech. Jako ozdoba do odzieży będzie pasować zarówno do bardziej eleganckich strojów, jak i tych luźniejszych, codziennych.

100 

Na stanie

Broszka w kształcie różowo czarnego motyla (Unique Fantasy Objects)
Broszka w kształcie różowo czarnego motyla

100 

Broszka z różowo czarnym motylem.

Jeśli potrzebujesz oryginalnej biżuterii, to ta ręcznie robiona broszka, to strzał w dziesiątkę. Motyl ten nie tylko przyciąga miłośników owadów, ale i wszystkich, którzy lubią oryginalny styl. Jeśli znasz kogoś, kto ucieszyłby się z takiego prezentu, podaruj mu go! 🙂

Motyle są bardzo popularnym motywem w szeroko pojętej sztuce. Nic dziwnego, to bardzo interesujące owady. Potrafią przybrać niesamowite kształty, kolory i wielkości. Uwielbiam rzeźbić piękne motyle i inne owady. Dzięki temu czuję, że jestem jeszcze bliżej przyrody.

Ulotny jak motyl.

Broszkę wyrzeźbiłam w modelinie. Chciałam jej nadać realistycznego wyglądu, dlatego pomalowałam ją farbami na kolory odpowiadające jej prawdziwemu odpowiednikowi. Dzięki zamocowanemu z tyłu zapięciu motyl wygląda jakby usiadł na tobie. Wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 4 cm
Szerokość: 5,5 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 7 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– baza do broszki

Marpesia zerynthia, z angielskiej nazwy sztylet kelnera, jest pięknym motylem zamieszującym tropikalne lasy Południowej Ameryki. Zwykle spotyka się je jako małe grupy liczące około sześciu do dwunastu samców, które przyciąga mokry piasek i błoto, gdzie piją wilgoć bogatą w minerały. Samice są bardziej nieuchwytne, rzadko schodzą z baldachimu lasu.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!