Broszka w kształcie Ouija

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Magia (mageia) to ogół wierzeń i praktyk opartych na przekonaniu o istnieniu sił nadprzyrodzonych, które można opanować za pomocą odpowiednich zaklęć i czynności. Słowo 'magia’ pochodzi pierwotnie od Magów, astrologów-kapłanów Zoroastryzmu z ludu Medów. W okresie hellenistycznym, greckie magos mogło być używane jako przymiotnik, lecz przymiotnik magikos, łac. magicus również jest potwierdzony jako używany w I wieku (Plutarch), typowo występujący w rodzaju żeńskim, w sformułowaniu „magiczna sztuka”. Słowo magic weszło w użytek w jęz. angielskim pod koniec XIV wieku., pochodzi od starofrancuskiego słowa magique.

80 

Na stanie

Broszka w kształcie Ouija (Unique Fantasy Objects)
Broszka w kształcie Ouija

80 

Dla każdego, kto chce pofantazjować.

Jeśli lubisz magię i związane z nią tajemnice, to ta broszka jest dla ciebie! Przypnij ją do swojej ulubionej odzieży i ciesz się oryginalną ozdobą. Podaruj taką biżuterię bliskiej ci osobie, a na pewno zapadnie jej on w pamięci.

Dekoracyjna broszka z rzeźbą ouija.

Ta ręcznie robiona broszka to prezent, który na pewno oczaruje każdego fana horroru i fantastyki. Doskonale sprawdzi się jako ozdoba każdego, kto uwielbia zgłębiać mistyczne tajemnice. Jeśli uwielbiasz oryginalne ozdoby lub po prostu chcesz by dodać nieco pieprzu swojemu otoczeniu, to jest to idealny podarunek dla ciebie!

Każdy kto uwielbia horrory, spotkał się w filmach z tablicami Ouija z nadrukowanymi literami alfabetu oraz innymi znakami, które kolejno wskazywane są przez ducha lub osobę trzymającą wskaźnik, tworzą wyrazy odpowiadające na pytania zadawane przez członków seansu spirytystycznego.

Stworzony pracą rąk.

Ta rzeźba została własnoręcznie wyrzeźbiona z modeliny, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Ouija umieszczona jest na bazie broszki, dzięki czemu możesz przypiąć ją gdziekolwiek zechcesz. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 4 cm
Szerokość: 4 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 7 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– baza do broszki

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!